Zombie Puzzle Panic

Zombie Puzzle Panic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    41

  • Üretici

    Noodlecake Studios Inc.

Zombie Puzzle Panic tamamen ücretsiz olarak sunulan keyifli bir eşleştirme oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Zombie Puzzle Panic son dönemlerin en popüler eşleştirme oyunlarından bir tanesi. Candy Crush ile başlayan bu akım geliştiricilerin dikkatini çekmiş olacak ki gün geçmeden bu kategoriye yeni bir oyun ekleniyor. Zombie Puzzle Panic de bu oyunlardan bir tanesi.

Diğer eşleştirme oyunlarından sıyrılmak için farklı bir tema kullanan oyunda zombi kıyameti sonrasını konu alan bir dünyada uyanıyoruz ve mücadelemize başlıyoruz. Onlarca farklı bölüme sahip olan oyunda heyecan bir an olsun durmuyor. Oyundaki amacımız diğer eşleştirme oyunlarında olduğu gibi benzer taşları birleştirerek yok etmek ve en yüksek skoru elde etmek.

Farklı tasarımlara sahip olması sayesinde tekdüzeliği uzak tutan oyunda farklı tipteki zombilere karşı mücadele ediyoruz. Facebook desteği sunması oyunun en ilgi çeken yanlarından bir tanesi. Bu sayede arkadaşlarınızı oyuna davet edebilir ve birlikte eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Faceboo kdesteği oyunu farklı cihazlar üzerinden oynadığınızda kaldığınız yerden devam etmenizi de sağlıyor.

Zombi temasını eşleştirme oyunu dinamikleriyle başarıyla birleştiren bir yapım arıyorsanız Zombie Puzzle Panic’e göz atmak isteyebilirsiniz.

YORUMLAR