Zombie Road Trip Trials

Zombie Road Trip Trials
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Road Trip Trials hızlı ve heyecan dolu bir yarış oyunudur

Zombie Road Trip Trials içerisinde hem bolca aksiyon barındıran hem de bolca heyecan sunan zombi temalı bir yarış oyunudur.

Zombie Road Trip Trials sıradan bir yarış oyunu olmanın ötesinde bize farklı türleri güzel bir şekilde birleştiren bir yapı sunuyor. Oyunda aracımıza atlayarak zombiler tarafından istila edilmiş yollara çıkıyoruz ve bu yollarda en yüksek hızda yolculuk ederken bir yandan da zombileri yok etmeye çalışıyoruz. Bu iş için bize birçok farklı silah seçeneği sunulmakta ve yarışırken bir yandan da ateş etmemiz gerekmekte. Ayrıca yarışlar esnasında rampalardan atlayarak uçuk akrobatik hareketler yapabiliyoruz ve karşımıza çıkan fizik tabanlı bulmacalarla mücadele ederek doğru bir şekilde yere inmeye çalışıyoruz.

Zombie Road Trip Trials'ta arkadaşlarınıza karşı sıra tabanlı olarak yarışabilmektesiniz. Bu çoklu oyuncu modunda şöhretimizi artırabileceğimiz gibi para da kazanabiliyoruz. Oyunda kullandığımız araçları kazandığımız parayla geliştirebilmekteyiz ve yeni araçlar satın alabilmekteyiz.

Zombie Road Trip Trials'ın iOS versiyonu ücretsiz olarak indirilebilmekte. Game Center ve iCloud desteği oyunun iOS versiyonuna özel olarak oyunda yer alıyor. Eğer eğlenceli bir yarış oyunu arıyorsanız Zombie Road Trip Trials'ı tavsiye edebiliriz.