Zombie Smasher 1.2.1 (ios)

Zombie Smasher

Zombie Smasher
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Smasher oyununda kasabayı istila eden zombilerin başını ezeceksiniz.

Zombie Smasher, App Store’daki en bağımlılık yapan ve eğlenceli bir zombi ezme oyunudur. Hem iPhone ve hem de iPad’inizle oynayabileceğiniz oyunda etrafınızı saran dehşet verici zombilere karşı mücadele edecek, kasabınızı zombi istilasından kurtaracaksınız. Bitmek bilmeyen zombileri birbir temizlemeye hazır mısınız?

Sürükleyici oynanışı, etkileyici görselleri ve kaliteli ses efektleriyle dikkat çeken aksiyon oyunu Zombie Smasher oyununda amacınız, kasabanızı saran zombilerin kafalarını kopartarak etkisiz hale getirmek. Bunun için özel güçlerinizi kullanabilirsiniz. Ancak oyunda 7 farklı zombi ırkı bulunduğundan tüm zombileri aynı şekilde öldürmeniz mümkün olmuyor. Bazıları basit bir dokunma hareketinizle ölürken, bazılarının kafalarını kopartmanız gerekiyor. Zombileri ezerken çok dikkatli olmalı, zombiler arasında gezinen çocuklara kesinlikle dokunmamalısınız.

Zombie Smasher, aksiyonun bir dakika bile eksik olmadığı, farklı oyun modları sayesinde sıkılmadan uzun süre oynayabileceğiniz kolay ve zevkli oynanışa sahip bir zombi öldürme oyunu.

Zombie Smasher Özellikleri:

  • 3 farklı oyun modu
  • 7 düşman zombi ırkı
  • Şaşırtıcı görseller, etkileyici sesler
  • Sürükleyici oynanış

YORUMLAR