Zombie's Got a Pogo 1.0 (ios)

Zombie's Got a Pogo

1.0
Zombie's Got a Pogo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie's Got a Pogo, her yaştan oyunseverin büyük zevkle oynayabileceği eğlenceli bir oyun.

Zombie's Got a Pogo, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde büyük keyifle oynayabileceğimiz bir zombi temalı beceri oyunu. Son derece komik ve sıradışı bir atmosfere sahip olan bu oyundaki temel amacımız pogo çubuğu üzerinde yol almaya çalışan zombimizi engellere çarpmadan ilerletmek.

Oyunun en iyi özelliklerinden birisi üzerine mücadele ettiğimiz parkurların sürekli olarak değişiyor olması. Bu sayede oyunda asla tekdüze bir atmosfer oluşmuyor. Buna ek olarak oyunda aşama kaydedip ilerledikçe bölümlerin yapısı epey zorlaşıyor.

Zombie's Got a Pogo'da gelişmiş bir fizik motoruna yer verilmiş. Zombinin zıplama animasyonları, pogo çubuğunun tepkileri ve düşme efektleri gerçekçi bir şekilde ekrana yansıtılıyor.

Oyundaki kontrol mekanizması ekranın sağına ve soluna yapacağımız dokunuşlar üzerine kurulu. Pogo çubuğundaki zombi otomatik olarak zıplıyor. Ekranın sağ ve sol tarafına dokunarak ise çubuğun açısını ayarlıyoruz. Açı verirken yapacağımız en ufak bir hata istemediğimiz bir noktaya iniş yapmamızla sonuçlanıyor.

Oyun her ne kadar ücretsiz olsa da içerisinde satın almalar barındırıyor. Elbette bunlar oyun üzerinde belirli etkiye sahipler fakat zorunlu değiller. Oldukça eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatmayı başaran Zombie's Got a Pogo, uzun süreler boyunca elinizden düşüremeyecğeiniz bir oyun olabilir.