MacX DVD Ripper Mac Free Edition 4.2.0 (Mac)

MacX DVD Ripper Mac Free Edition

MacX DVD Ripper Mac Free Edition
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MacX DVD Ripper Mac Free Edition ile DVD'lerinizi Mac bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz

MacX DVD Ripper Mac Free Edition Mac bilgisayar kullanıcılarına DVD ripleme ve DVD'leri Mac bilgisayarlarına kaydetme imkanı sunan ücretsiz bir DVD dönüştürme programıdır.

Herhangi bir bilgisayarda DVD seyrederken kimi zaman DVD'leri bilgisayarımıza takmaya üşenebiliyoruz. Ayrıca DVD üzerindeki fiziksel problemler nedeniyle DVD oynatma işlemi aksayabiliyor ve film gibi içerikleri seyrederken sıkıntı yaşayabiliyoruz. İşte bu gibi durumlarda DVD'leri bilgisayarımıza kaydetmek daha sağlıklı bir çözüm olabiliyor.

MacX DVD Ripper Mac Free Edition bize bu konuda pratik bir çözüm sunmakta. Çok çekirdekli işlemcileri destekleyen MacX DVD Ripper Mac Free Edition sayesinde DVD'lerdeki videoları kısa süre içerisinde Mac bilgisayarımıza kaydedebilmekteyiz. Uygulama bu iş için bize farklı video formatları seçeneği de sunmakta. MacX DVD Ripper Mac Free Edition ile DVD videolarımızı MP4, MOV ve M4V video formatlarında kaydedebilmekteyiz.

MacX DVD Ripper Mac Free Edition videolardan ses alma ve videolardan görüntü alma gibi kullanışlı özelliklere de sahip. MacX DVD Ripper Mac Free Edition ile videolardaki sesleri ayrı bir ses dosyası olarak kaydedebileceğiniz gibi videolardan ekran görüntüsü alarak PNG formatında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Ayrıca video kırpma imkanı veren program videolardaki reklam gibi görüntülerden kurtulmanızı sağlıyor. Dilerseniz MacX DVD Ripper Mac Free Edition kullanarak videolarınıza altyazı ekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


YORUMLAR