MediaHuman Lyrics Finder 1.2 (Mac)

MediaHuman Lyrics Finder

1.2
MediaHuman Lyrics Finder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    193

  • Üretici

    MediaHuman

MediaHuman Lyrics Finder, Mac'leriniz üzerinde dinlediğiniz müziklerin sözlerine ulaşmanızı sağlayan ücretsiz ve yararlı bir program.

MediaHuman Lyrics Finder, dinlediğiniz tüm şarkıların sözlerini aratarak bulabileceğiniz ücretsiz bir yazılım. Sade ve kolay kullanıma sahip arayüzü ile birlikte istediğiniz şarkıların sözlerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan progrma, özellikle yabancı şarkı dinleyenlerin kullanması gereken programlar arasında yer alıyor.

Programı indirip kurulumunu tamamladıktan sonra bir şarkının sözlerine ulaşmak için, şarkıyı sürükleyerek programın üzerine bırakmanız yetiyor. Program geri kalan işlemleri kendisi hallederek istediğiniz şarkının sözlerini size sunuyor. Ayrıca daha önceden aratarak bulmuş olduğunuz şarkı sözleri de program içerisinde kalıyor ve daha sonra tekrar kolayca erişilebiliyor.

Çok şık bir tasarıma sahip olmamasına rağmen aşırı rahat bir kullanıma sahip olan MediaHuman Lyrics Finder'ı Mac'lerinize ücretsiz indirerek kullanabiliyorsunuz.

Dinlediğiniz şarkıların sözlerini merak edenlerdenseniz, bu programı mutlaka indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR