World of Tanks Blitz (Mac)

World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,379

  • Üretici

    Wargaming

World of Tanks Blitz Mac bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir tank savaşı oyunudur

World of Tanks Blitz daha önceden Windows bilgisayarlar ve mobil platformlar için yayınlanan ve milyonlarca oyun severin beğenisini kazanan popüler tank savaşı oyununun Mac versiyonu.

Free to play sistemine sahip olan, yani Mac bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan World of Tanks Blitz'de 2. Dünya Savaşı döneminde kullanılan tanklara yer veriliyor. Oyuncular bir ülke seçtikten sonra o ülkeye has tank modellerinden biri ile savaşmaya başlayabiliyor. Oyunda farklı tank sınıfları yer almakta. Bu sınıflar farklı avantajlara ve dezavantajlara sahipler. Oyuncular sınıf seçimleriyle bir bakıma oyun stillerini de seçebiliyorlar.

World of Tanks Blitz'de 7'e 7 online karşılaşmalar yapabilmekteyiz. Bu karşılaşmalarda galip gelebilmek için takım olarak hareket ederek taktiksel üstünlüğü elde etmemiz gerekiyor. Savaşları kazandıkça da tankımızı geliştirebiliyor ve yeni parçalarla daha güçlü ve dayanıklı hale getirebiliyoruz.

World of Tanks Blitz içerisinde 18 farklı savaş arenası yer almakta. Oyunda klanlar kurabiliyor, klan üyelerinizle sohbet edebiliyor ve birlikte savaşabiliyorsunuz. World of Tanks Blitz'i Mac bilgisayarınızda oynayabilmeniz için Mac OS X 10.9.0 işletim sistemine ve 64 bit işlemciye sahip olmanız gerekmekte.

YORUMLAR