Okul Yönetim Programı

Okul Yönetim Programı

Editör Puanı: 3/5
3
Okul Yönetim Programı

Eğitim Bürokrasi Uygulaması

ümit kaya Son güncelleme 10 yıl önce

NOT: Okul Yönetim Programı yayından kaldırılmıştır, bu nedenle yazılımı indirebilmek artık mümkün değildir. Aynı kategori altındaki diğer yazılımlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz:

https://www.tamindir.com/okul-yonetim-programi/

Bu program ile tüm okul bilgileri ve öğrencilerin bilgileri ve notları tutulabilir. Ayrıca sadece öğrenci değil öğretmen bilgileri de tutulabilir. Tüm bunaların yanı sıra Öğrenci belgesi, Nakil belge ve çizelgesi, ek ders çizelgesi, sınıf geçme defteri ve 1.- 2. kanaat not çizelgeleri hazırlayabilirsiniz. Tüm bu yaptığınız işlemleri de yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz.

Program okul öğrenci-öğretmen bilgileri bölümü, not çizelgesi hazırlama bölümü ve nakil vs. bölümlere ayrıldığından tüm bu işlemleri tek bir programdan yapabiliyorsunuz.

Yeni sisteme göre artık not defteri değil not çizelgesi tutulacaktır. Yazılı, performans, proje ödevlerinin tümünü elle hesaplamak kolay değil. İster müstakil sınıf olsun ister birleştirilmiş sınıf bu program ile öğrencilerinize ait bilgileri tutup çıktı alabilirsiniz.

Program tamamen ücretsizdir ve kullanım aşamasında herhangi bir ücret de gerektirmez.

Okul Yönetim Programı için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Toplam:
24,222
İşletim Sistemi:
Windows (Tümü)
Üretici:
Eğitimhane