Picture Collage Maker Pro

Picture Collage Maker Pro

4.1.2
Editör Puanı: 4/5
4

1 Kullanıcı: 5/5

5
Picture Collage Maker Pro
Picture Collage Maker Pro
Picture Collage Maker Pro
Picture Collage Maker Pro
Picture Collage Maker Pro
Picture Collage Maker Pro

Kolaj Hazırlama Programı

Can Çevrim Son güncelleme 3 yıl önce

İhtiyacınız olan araçlara sahip olduktan sonra benzersiz kolajlar hazırlamak gerçekten çok eğlenceli olabilir. Bu noktada Picture Collage Maker Pro, kullanıcılara kolaj hazırlamak için ihtiyaç duyacakları tüm araçları bir arada sunan profesyonel bir kolaj hazırlama programıdır. Picture Collage Maker Pro ile kolajların dışında benzersiz albümler, davetiyeler, posterler, takvimler ve tebrik kartları da hazırlayabilirsiniz.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan program oldukça sade ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahip. Sıfırdan bir kolaj oluşturmak isteyen kullanıcıları yönlendirecek olan Şablon Kolaj Sihirbazı ve Izgara Görünümlü Kolaj Sihirbazı olmak üzere kullanıcılara yol gösterecek iki adet kolaj hazırlama rehberi program içerisinde yer almaktadır.

Eğer bir kolajı en baştan kendi istediğiniz şekilde hazırlamak istiyorsanız, farklı çözünürlükte çalışma alanları belirleyebileceğiniz gibi çalışma alanınızın yatay veya dikey olmasını da ayarlayabilirsiniz. Ayrıca takvim, tebrik kartı ve fotoğraf albümü gibi hazır şablonlar da program içerisinde kullanıcılara sunulmuştur.

Program yardımıyla hazırlamış olduğunuz kolajları, takvimleri, tebrik kartlarını veya diğerlerini resim dosyası olarak bilgisayarınıza kaydedebilir veya doğrudan e-posta aracılığıyla sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

BMP, JPG, JPEG, GIF, PNG, TGA, TIF ve TIFF resim formatlarını destekleyen program, benzersiz fotoğraf koleksiyonları oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçları size sunmaktadır.

Picture Collage Maker Pro için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
146 / 30,977
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP

Grafik Popülerleri

 1. Logo Design Studio
  Logo Design StudioLogo Oluşturma Programı
 2. Adobe Illustrator
  Adobe IllustratorProfesyonel Grafik ve Vektör Dizayn Programı
 3. Pivot Animator
  Pivot AnimatorÇöp Adam Animasyonu Yapma Programı
 4. IcoFX
  IcoFXÜcretsiz İkon Oluşturma Editörü
 5. Picture Collage Maker Pro
  Picture Collage Maker ProKolaj Hazırlama Programı