Pivot Animator

Pivot Animator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 96,560
  • DOSYA BOYUTU 1.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Motus Software

Pivot Animator programını kullanarak ücretsiz olarak çöp adamlardan animasyonlar yaratabilirsiniz.

Pivot Animator programı, bilgisayarlarınızda en kolay yoldan çubuk adamları kullanarak animasyonlar yaratabilmenizi sağlayan bir hayli ilginç programlar arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulması ve animasyon yapmayı olabildiğince basit bir hale getirmesi sayesinde kullanırken herhangi bir zorluk çekmeyeceğinize de eminim.

Uygulama temel olarak çöp adamlar için hazırlandığından dolayı içerisinde tam da istediğiniz gibi bir karakter yaratabileceğiniz araçlar mevcut. Dolayısıyla karakterinizin hangi noktalarının hareketli olacağı gibi tüm bilgileri uygulamaya girebiliyor, şekli üzerinde ufak tefek değişiklikler de gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tabii ki hazır kullanılabilir nesneler ve karakterler de programda var. Bu sayede animasyonlarınıza çok sayıda karakteri aynı anda ekleyebilir ve onları daha komik bir hale getirebilirsiniz. Figürlerin kopyalanması ve ek düzenlemelere gidilmesi şansı da var.

Pivot Animator'u kullanırken her kareyi tek tek belirlemenize de gerek kalmıyor. Zira program baş ve son pozisyonu verdikten sonra arada kalan karelerde karakterinizin hangi hareketlerde bulunması gerektiğine kendisi karar veriyor ve ek düzenleme şansını yine size bırakıyor. Bu sayede sıkılmadan kısa animasyonlarınızı hazırlayabiliyorsunuz.

Oldukça performanslı çalışan ve pek bir sorunu bulunmayan program, çubuk karakterlerden eğlenceli animasyonlar yaratmak isteyenlerin hoşuna gidecektir.