Talking Tom Cat 2

Talking Tom Cat 2

(Android)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

6 Kullanıcı: 5/5

5
Talking Tom Cat 2
Talking Tom Cat 2
Talking Tom Cat 2
Talking Tom Cat 2
Talking Tom Cat 2

Android İçin Eğlenceli Kedi Uygulaması

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 5 yıl önce

Android işletim sistemine sahip mobil cihazların en tanınan ve en popüler uygulamaları arasında yer alan Talking Tom Cat 2 toplamda 400 milyona yakın bir indirme sayısına sahip olan bir mobil konuşan kedi uygulamasıdır.

Ülkemizde Konuşan Kedi Tom 2 adıyla bilinen Talking Tom Cat 2 ilk versiyonunun yakaladığı başarının ardından gelişmiş özelliklerle birlikte yenilendi ve aynı başarıyı büyütmeyi başardı.

Talking Tom Cat 2 Android işletim mobil cihazınızı çok daha eğlenceli hale getiren bir uygulama. Uygulamada başrolde sevimli ve bir o kadar da sempatik bir kedi yer almakta. Tom adlı kedimiz gerçekleştirdiği çeşitli hareketlerle komik görüntüler oluşturmakta ve bizimle etkileşime geçmekte.

Talking Tom Cat 2'de Android mobil cihazımızın mikrofonunu kullanarak Tom ile konuşabiliyoruz. Tom ile konuştuktan sonra Tom bizim sesimizin tonunu değiştiriyor ve söylediklerimizi komik bir şekilde tekrar ediyor. Bolca kahkaha atmamıza neden olacak bu özelliği arkadaşlarınız üzerinde de deneyebilirsiniz ve birlikte eğlenebilirsiniz.

Talking Tom Cat 2'de Tom ile etkileşime geçebiliyoruz. Ekrana dokunarak Tom'u sevebiliyor, okşayabiliyoruz. Bunun yanında Tom'u dürtmemiz ve Tom'a meydan okumamız da mümkün. Talking Tom Cat 2 içerisinde yer alan küçük oyun ile altın akçeler toplayabiliyoruz.

Talking Tom Cat 2 birçok farklı kişiselleştirme seçeneği ile birlikte gelmekte. Uygulamada Tom'a çeşitli şapkalar, kemerler ve benzeri kıyafetler ile aksesuarlar giydirebiliyoruz ve daha komik görünmesini sağlayabiliyoruz. Kovboy kıyafetleri ve korsan kıyafetleri uygulamada yer alan kıyafetlerden bazıları.

Talking Tom Cat 2'de dikkati çeken bir diğer yenilik Tom'un artık sokaklardan kurtulmuş olması. Tom artık kendisine ait bir dairede yaşamakta ve biz de Talking Tom Cat 2'de Tom'un yeni evine konuk olmaktayız.

Talking Tom Cat 2'de sürpriz yenilikler de mevcut. Torba patlatma, yastık savaşı yapma ve osuruk sesleri Talking Tom Cat 2'de yer alan eğlenceli aktivitelerden bazıları. Talking Tom Cat 2'de gerçekleştirdiğiniz aktiviteleri ve yaptığınız eğlenceli hareketleri video olarak kaydedebilmektesiniz ve bu videoları Facebook ve YouTube gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilmektesiniz.

Eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirmek isterseniz Talking Tom Cat 2'yi kaçırmayın.

Talking Tom Cat 2 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
78 / 406,194
İşletim Sistemi:
Android/Android/Android Tablet
Gereklilik:
Android 2.3 ve üstü
Üretici:
Outfit7

Eğlence Popülerleri

 1. Kaave Falı
  Kaave FalıAndroid için Kahve Falı Uygulaması
 2. Falcı Bacım
  Falcı BacımAndroid için Kahve Falı Baktırma Uygulaması
 3. Faladdin
  FaladdinAndroid için Kahve Falı Baktırma Uygulaması
 4. Install Whatsapp on Tablet
  Install Whatsapp on TabletAndroid Tabletler için WhatsApp Uygulaması
 5. Talking Tom Cat
  Talking Tom CatAndroid İçin Konuşan Kedi Uygulaması