Batak İhaleli (web)

Batak İhaleli

Batak İhaleli
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Batak İhaleli, Facebook üzerinde diğer oyuncular ile birlikte ihaleli batak oynayarak çanaktaki parayı kazanmaya çalışacağınız eğlenceli bir oyun.

Batak İhaleli, farklı odalarda binlerce farklı oyuncu ile ihaleli batak oynama imkanı bulabileceğiniz Mynet batak oyunu. Çanak Batak olarak da adlandırılan oyunda her şey bildiğiniz ihaleli batak gibi fakat ek olarak, daha fazla kazanmanızı sağlayacak bir de çanak bulunuyor. Oynadığınız masalardaki çanak sürekli birikerek kırıldığındaki ödülü kazanmak için kendinizden bile geçebiliyorsunuz.

Oyunu test etme sürecinde malesef çanağı kıramadım. Çok da içimde kaldı fakat bir kaç oyun aldım tabiki. Oynamak istediğiniz bahis miktarını belirleyerek odayı seçtikten sonra hemen batak oynamaya başlayabiliyorsunuz. Ayrıca hemen oyna tuşu ile kolayca yeni bir oyuna da giriş yapma imkanı sunuluyor. Sahip olduğunuz Mynet liranıza göre odalara oturmanız sizin için yararlı olacaktır. Fakat tecrübeli bir batak oyuncusuyum ve şansıma güveniyorum diyorsanız, sahip olduğunuz tutarın üst limitlerindeki masalara oturarak kısa sürede çok daha fazla para kazanabilirsiniz.

Oyunda ilk olarak sırayla oyunculara ihale sayısı sorularak kaç alacakları belirleniyor. İhale belirlendikten sonra ihaleyi kazanan oyuncu kozun ne olduğunu söyleyerek ilk ele başlıyor. Eğer ihaleci söylediği sayıda el alamazsa batıyor. Diğer oyuncularda hiç el almamaları durumunda batıyorlar.

Bir çok kişinin bildiği en popüler kart oyunlarından bir tanesi olan Batak oyununu, Facebook üzerinde oynamak istiyorsanız, İhaleli Batak oyununa bir şans vererek mutlaka oynamanızı tavsiye ederim. Çanak ile birlikte çok daha heyecanlı hale getirilen oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.

YORUMLAR