Coffitivity (web)

Coffitivity

Coffitivity
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Coffitivity ile daha verimli bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz

Coffitivity kullanıcılara çalışma verimliliğini arttırma olanağı sağlayan ve uygun bir çalışma ortamı yaratan bir verimlilik arttırma uygulamasıdır.

İş veya okul hayatımızda çoğu zaman farklı projeler ve ödevleri yapmak durumundayız. Bu çalışmaları tamamlayabilmek için bize belli bir süre verilmekte. Bu süre içerisinde yaptığımız işi ve ödevi yetiştirebilmek için elimizden geleni yapmamız gerekbiliyor. Bu nedenle çalıştığımız ortam önemli bir faktör haline geliyor.

Uygun olmayan bir çalışma ortamı verimliliğimizin düşmesine ve yaptığımız işin veya ödevin aksamasına neden olabiliyor. Çalışma ortamımızı elverişsiz kılan en büyük faktörlerden biri ise ortamdaki araba kornası, kapı zili, alarmlar, televizyon sesleri ve bağırışmalar gibi aniden yükselen ve alçalan sesler. İşte Coffitivity size bu gibi durumlar için pratik bir çözüm sunan ve internet tarayıcınız üzerinden kullanabileceğiniz bir internet servisi.

Coffitivity bize düzenli bir yapıya sahip ve keskin yükselmelerin ve alçalmaların yaşanmadığı ses akışları sunuyor. Bu sayede kulaklıklarımızı takarak ortamdaki gürültüleri duymadan işimize veya ödevimize odaklanabiliyor ve çalışmamızı daha kısa sürede tamamlayabiliyoruz.

Coffitivity'de bir kafede veya restoranda duyabileceğiniz sesler gibi farklı ses akışları yer almakta. Uygulamadan yararlanmak için tek yapmanız gereken siteyi açmak ve kulaklıklarınızı takmak.

YORUMLAR