edX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,816

  • Üretici

    edX

Çevrimiçi kurslar alabileceğiniz bir eğitim platformudur.

EdX, çevrimiçi çeşitli konular hakkında kurslar alabileceğiniz bir eğitim platformudur. Harvard ve MIT ortaklığı ile kurulmuş olan bu eğitim platformu üzerinden aklınıza gelebilecek her türlü konuda ders alabiliyorsunuz.

Kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan EdX web sitesi üzerinden dünyanın en iyi üniversiteleri tarafından hazırlanan derslere katılabiliyorsunuz. Biyoloji, iş yönetimi, kimya, bilgisayar bilimleri, ekonomi, finans, sağlık, beslenme ve çok daha fazla aklınıza gelebilecek her konu bu platformda mevcut.

Herkes istediği konuda eğitim alabilecek kadar şanslı olamıyor ve bu durumda da çevrimiçi bu tarz platformlar çok büyük önem kazanıyor. Öğrenim almak istediğiniz konuları ve alanları bu platformlar aracılığıyla öğrenebiliyor ve hatta uzmanlaşabiliyorsunuz.

Platformun amacı kaliteli eğitimi dünyanın her yerindeki öğrencilere ve kuruluşlara ulaştırmak diyebilirim. Ayrıca açık kaynak bir platform olması da bir diğer artısı. Eğer sizin de öğrenmek istediğiniz konular varsa bu platformu denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR