Form Builder (web)

Form Builder

Form Builder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Form Builder'i kullanarak internet sitenize koyabileceğiniz çeşitli formlar oluşturun.

İnternet sitesi olanlar fakat kod yazmayı bilmeyenler için Webix, Form Builder'i geliştirmiş. İnternet sitelerinin vazgeçilmez özelliklerinden birisi olan formları Form Builder'i kullanarak artık rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Form, çeşitli satır veya sütunlardan oluşan ve içerisine bir metin yazdığımızda karşı tarafa iletilmesini sağlayan basit yapılı bir eklentidir. Tamindir'de başta olmak üzere her internet sitesinde bu formları görebilirsiniz. Hatta Facebook'a giriş yapmak için kullandığınız mail adresi ve şifre bölümü de bir form örneğidir. Form oluşturmak öyle sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Çünkü biraz kod bilgisi ve tasarımsal beceri gerektiren bir uğraştır.

Webix, kod konusunda deneyimli ve internet sahiplerinin sıklıkla uğradığı bir internet sitesi. Bu internet sitesi kod yazmadan çeşitli eklentileri oluşturmaya imkan tanıyor. Webix'in Form Builder servisi de internet sitesi sahiplerine yapılan önemli ayrıcalıklardan.

Form Builder ile form oluşturmak ise oldukça kolay. Siteye ilk girdiğinizde zaten karşınıza size nasıl form oluşturulacağını anlatan bir eğitici çıkıyor. Tüm bilgileri sağ tarafta bulunan sekmelerden ayarlıyor ve en sonunda oluşturduğunuz formun kodunu alarak internet sitenize ekliyorsunuz. Bu arada servisin ücretsiz olarak kullanıldığını da hatırlatalım.

YORUMLAR