Free QR Code Generator (web)

Free QR Code Generator

Free QR Code Generator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free QR Code Generator internet sitesini kullanarak ücretli ve ücretsiz şekilde QR kodları oluşturabilirsiniz.

Free QR Code Generator diğer QR kodu oluşturma için hizmet veren internet sitelerinde farklı ve daha profesyonel bir platform. Bu siteyi kullanarak sadece logo oluşturmakla kalmayıp, istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

İngilizce dilinde hizmet veren Free QR Code Generator profesyonel çalışanlar için ücretsiz olan dahil 5 tane premium(ücretli) paket seçeneği oluşturmuş. Aylık 150 Dolar'a kadar artan fiyatları tamamıyla profesyonel çalışanlar için geliştirilmiş. Bu paketlerin her biri bünyesinde çeşitli özellikler barındırıyor. Fakat ara sıra kod oluşturacağım diyenler için ücretsiz olan paket fazlasıyla yeterli.

URL Adresleri, Facebook bağlantıları, iletişim bilgileri ve çeşitli internet kuponlarını bu site yardımıyla hızlı bir şekilde QR kod yapabilirsiniz. Çevirdiğiniz kodları analiz edebilir, kodlar sayesinde kaç kişi gelmiş görebilirsiniz. Ayrıca yaptığınız QR kod arşivi ileride çok işinize yarayabilir. Üye olmadan QR kod çevirme imkanınız var. Fakat site genel olarak üyelik sistemiyle çalışıyor. Sitenin çoğu özellikleri kullanıcılara açılmamış.

İnternet sitesinin Android ve iOS için geliştirilmiş ücretsiz mobil sürümleri de bulunuyor.

 

YORUMLAR