KeepSubs (web)

KeepSubs

KeepSubs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    31,959

  • Üretici

    KeepSubs

KeepSubs web servisiyle YouTube'daki videoların altyazılarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

YouTube üzerinden izlediğimiz videoları bir şekilde bilgisayarlarımıza indirdiğimizde, maalesef yabancı dillerde olan bu videoların altyazılarını indiremiyoruz ve altyazıları bulmak için internette bol bol gezinmek gerekiyor. Genellikle altyazıların o videoya özel olarak hazırlanması ise internette uygun altyazıyı bulmayı neredeyse imkansız hale getiriyor.

KeepSubs web uygulaması kullanıcıları bu dertten kurtarmak için hazırlanmış ücretsiz servisler arasında ve kolaylıkla kullanılabiliyor. Temiz arayüzü ve sadece link girmek için bir yer bulundurması, ayrıca reklamların olmaması sayesinde bu konuda en iyi tercihlerinizden olacaktır.

Servisi kullanırken tek yapmanız gereken varolan YouTube adresi giriş kısmına altyazısı olduğundan emin olduğunuz videonun adresini yapıştırmak ve ardından "Download" seçeneğini kullanmak. Yalnız web tarayıcınızın işlemi tamamlayabilmesi için işletim sisteminizde doğru Java Runtime Environment sürümünün kurulu olduğundan emin olmalısınız.

Download linkine tıklamanızın ardından videonun sahip olduğu tüm altyazıların indirme linkleri karşınıza SRT formatında çıkacaktır. İstediğiniz dile ait linke tıkladığınızda bilgisayarınıza altyazının sorunsuz bir şekilde indiğini görebilirsiniz.

Herhangi bir bedel talep etmeden bu hizmeti veren sitenin genel olarak bütün videolarda çalıştığını söyleyebilirim fakat maalesef YouTube üzerinde altyazı yoksa o videoların altyazısını bulma gibi bir işlevi mevcut değil. YouTube videolarını altyazılarıyla indirmek isteyenlerin yardımcısı olacaktır.

YORUMLAR