NTV Canlı Yayın İzle (web)

NTV Canlı Yayın İzle

NTV Canlı Yayın İzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NTV Canlı Yayın İzle ile NTV yayınını seyredebilirsiniz

NTV Canlı Yayın İzle kullanıcılara NTV kanalının canlı yayınını internet üzerinden izleme imkanı veren bir web servisitir.

Tamamen ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz bu resmi NTV Canlı Yayın servisi sayesinde internet bağlantısına ve güncel bir internet tarayıcısına sahip herhangi bir bilgisayar üzerinden NTV izleyebilirsiniz ve en güncel haberleri takip edebilirsiniz.

NTV kanalı çok sayıda haber, spor bülteni, ekonomi ve piyasa değerlendirmeleri, tartışma programı, kültür sanat programı içermektedir. Bütün bu yayınları televizyonunuz karşiısında izlemeniz de mümkün olmamaktadır. Bu nedenle bilgisayarınızı kullanarak işinizde veya seyahatlerinizde NTV canlı izleyebilirsiniz ve önemli haberleri, sohbetleri, bültneleri ve tartışmaları kaçırma derdinden kurtulursunuz.

NTV Canlı Yayın İzle servisi standart çözünürlükte tam ekran NTV izlemenize imkan veriyor. Sayfa üzerindeki medya oynatıcı üzerinde ses kontrol çubuğu yer almakta. NTV Canlı Yayın İzle servisiyle NTV seyretmeden önce video reklamlar yayınlanmaktadır. Reklamlar oynamaya başladıktan birkaç saniye sonra bu reklamlar kapatılabilmekte ve kullanıcılar herhangi bir kesinti olmadna NTV canlı yayınını izleyebilmektedir.

Eğer önemli haberleri kaçırmak istemezseniz NTV Canlı Yayın İzle servisinden faydalanabilirsiniz.

YORUMLAR