Okey Golden (web)

Okey Golden

Okey Golden
ÜCRETSİZ
1  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    8,236

  • Üretici

    Mynet

Okey Golden, okey severlere Facebook üzerinde oynayabilecekleri farklı bir okey oynama ve keyfi sunan Mynet okey oyunu.

Okey Golden, Mynet'in popüler oyunlarından bir tanesi olan ve oyunculara farklı bir okey eğlencesi sunan Facebook oyunu. Facebook dışında Android ve iOS versiyonları da bulunan uygulama ile altın okey yani Okey Golden oynamak tamamen ücretsiz.

Diğer okey oyunlarından farklı olarak oldukça kolay kullanım ve kontrolleri sahip olan Okey Golden'ın arayüzü de oldukça şık fakat aynı zmanda sade. Giriş ekranında okey oynayabileceğiniz odalardan birini seçerek yada hemen oyna seçeneğini tıklayarak okey hızlıca oyunlara başlayabiliyorsunuz. Odalara girmeden önce odaya girmek için gerekli olan minimum altın para miktarını ve odadaki altın para bahis miktarlarını görebiliyorsunuz. Bunun dışında oyuncu sayılarını ve odanın ismini de listede görebilmek mümkün.

Pek çok okey oyununun aksine hem online hem de offline olarak oynama fırsatı sunan Okey Golden, internet bağlantınız olmadığı zamanlarda offline olarak okey oynamanıza ve dilediğiniz zaman durdurup daha sonra devam etmenize olanak sağlıyor. Ayrıca offline modda oynayarak kazandığınız oyunları internet bağlantınız olduğunuda kaydederek hesabınıza ekleyebiliyorsunuz.

Gerçekte okey oynarken dilediğimiz gibi taşları hareket ettirme bu oyunda da var. Taşları grup halinde hareket ettirme yada gelen okeyin arkasını çevirme gibi işlemler yapmanızı sağlayan oyun, gerçek okeyden aldığınız zevke yakın bir eğlence sunuyor diyebilirim. Diğer oyuncular ile de sohbet etme özelliği bulunan oyunda, diğer oyunuclar ile tanışarak yeni arkadaşlıklar kurma fırsatınız bulunuyor.

Facebook heabınız ile kolayca oynayabileceğiniz Okey Golden'a mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR