Quotacle (web)

Quotacle

Quotacle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Quotacle web servisi sayesinde filmlerin favori repliklerini zahmetsizce GIF haline getirebilirsiniz.

Quotacle kullanıcılara sevdikleri film repliklerini GIF’e dönüştürme şansı veren bir web servisidir. Tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen bu servis aracılığıyla en sevdiğiniz filmlerin efsane sözlerini zahmetsizce GIF haline getirebilirsiniz.

Servisin en dikkat çeken özelliği son derece kolay kullanım özelliklerine sahip olması. Serviste 143 filmden derlenmiş 250 binden fazla replik bulunuyor. Elbette bu filmler zamanın en ses getiren ve en popüler filmleri.

Quotacle’da yer alan replikler kısa videolar eşliğinde sunuluyor. Bu videoları tek tıkla GIF’e çevirip sosyal medya platformlarında paylaşabilme şansına sahibiz. Ekranın sağ tarafında Create .gif seçeneğine tıklayarak izlediğimiz kısmın GIF halini elde edebiliyoruz. Aynı bölümde çeşitli sosyal medya platformlarının ikonları da mevcut. Bunlara tıklayarak paylaşımda bulunabiliyoruz.

Servisten elde ettiğimiz GIF dosyalarının embed kodlarını alarak kendi blogumuzda yayınlama seçeneğine de sahibiz. Quotacle sitesine girdiğimiz zaman ekranın üst kısmında arama kutusu bulunuyor. Buraya bulmak istediğimiz bir film repliğini yazarak arama gerçekleştirebiliyoruz.

Genel olarak hem kolay hem de keyifli bir kullanım deneyimi sunan Quotacle günlük sohbetlerinde GIF kullanmayı seven herkese hitap ediyor.

YORUMLAR