SlideShare (web)

SlideShare

SlideShare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,557

  • Üretici

    SlideShare Inc.

Uygulamayı kullanarak çeşitli sunumlarınızı ve dökümanlarınızı çevrimiçi ortamlarda kolaylıkla yayınlayabilirsiniz.

Web uygulamalarındaki gelişim ve tüm sektörlerin bu uygulamalara yönelimi sayesinde her geçen gün farklı işlevleri gören web uygulamaları gün yüzüne çıkıyor. Profesyonel iş hayatı ile ilgili gereklilikleri karşılayan web uygulamaları da internette yer almaya başladı.

Bunlardan bir tanesi ise Slideshare. Uygulamayı kullanarak çeşitli sunumlarınızı ve dökümanlarınızı çevrimiçi ortamlarda kolaylıkla yayınlayabilir, videolar ekleyebilir (video CV’ler özellikle popüler), Zipcast denilen web toplantılarını gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca yüklediğiniz belgeleri ister herkese açabilir isterseniz de gösterimini sınırlandırarak istediğiniz kişilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Tasarım olarak da göz yormayan, sade, reklamların sayfaları doldurmadığı güzel bir çalışma yapılmış. Özellikle iş hayatında çok vakit geçiren kişilerin yorgunlukları düşünülerek hızlı ve basit bir arayüz elde edilmiş.

Ücretsiz versiyonunda sadece sunum, doküman ve zipcast desteği sunan Slideshare daha üst seviye kullanıcılar için daha fazla kapasite ve gelişmiş özellikler sunuyor. Her ne kadar pek çok muadili olsa da dünya çapında ünlü olması Slideshare’ın daha uzun yıllar hizmet vermeye devam edeceğini gösteriyor.

 

YORUMLAR