Soccer Manager (web)

Soccer Manager

Soccer Manager
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    36,357

  • Üretici

    Soccer Manager Ltd

Soccer Manager internet tarayıcınız üzerinden online olarak oynayabileceğiniz ücretsiz bir menajerlik oyunudur.

Soccer Manager ile hemen kendi kulübünü oluşturup binlerce oyuncu ile kıyasıya bir mücadele içine girebilirsiniz. Sadece bir kulüp oluşturmanın yanı sıra oyunun sizlere sağladığı farklı özellikler ile kendi özel liginizi hazırlayabilirsiniz.

Bir çok alternatifi bulunan online futbol menajerlik oyunlarının en iyisi olarak gösterilen Soccer Manager ile başarılı bir menajer olarak sahip olduğunuz kulübü iyiler klasmanına taşıyabilirsiniz.

Gelişmiş yapısı ile dikkat çeken Soccer Manager gerçekçi ve olabildiğince gelişmiş olan transfer piyasası, detaylı maç raporları, oyunda bulunan diğer binlerce menajere karşı kıyasıya mücadele içinde olmanız, 2.000 futbol kulübü, 50.000 futbol oyuncusu, arkadaşlarınıza katılın, kendi özel liginizi kurun, taktiksel imkanlar ve en önemlisi tamamen ücretsiz olan Soccer Manager sizleri en iyi menajerlik oyununa davet ediyor.

Her gün yapılan yeni maçlar ve detaylı maç raporları ile maçları takip etmek çok kolay ve ayrıntılı bir hale gelmiş durumda. Oyun boyunca girdiğiniz mücadeleleri canlı olarak takip edebilir ve anlık taktiklerinizi saha içine uygulayabileceksiniz. Oyunda yer alan bütün liglerde yer alma şansına sahip olabileceksiniz.

Oyun PvE sistemi ile ilerlerken dilerseniz PvP mücadelelerine de izin veriyor böylece arkadaşlarınız ile katılacağınız müsabakalardan çok keyif alacaksınız sadece arkadaşlarınız değil oyunda bulunan birçok gerçek oyuncu ile mücadele etme şansına sahip olacaksınız.

Takımınızı tamamen siz yönetin, transferlerden, oyunculara kadar. Sponsorluk anlaşmaları yaparak kulübünüze iyi paralar kazandırabilirsiniz. Takımın personeli, pazarlaması, stadyumu, tesisleri, kadrosu ve antrenmanları her şeyi size bırakılmış durumda, takımın kontrolünün tamamen size devredildiğinizi hissedeceksiniz.

İyi bir futbol zekasının yanı sıra iyi bir strateji yeteneği de gerektiren Soccer Manager’a hemen kolayca üye olup ücretsiz ve Türkçe bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR