Yaynet - Tercih Kılavuzu (web)

Yaynet - Tercih Kılavuzu

Yaynet - Tercih Kılavuzu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

2014 lys sınav tercih rehberi web servisidir.

Hepimiz hayatımızın bir döneminde üniversite sınavına hazırlandık, lise boyunca o stresi çektik ve en sonunda da o sınava girdik. Bu dönemin ne kadar zor ve sıkıntılı olduğunu herkes biliyordur eminim. Son zamanlarda sınav sisteminin değişmesi de bu işi biraz daha zorlaştırdı.

Sadece sınavda cevaplayacağınızı sorular ve çalışmanız gereken konular değil, o dönemde sizi zorlayan şeylerden biri de hangi bölümü tercih edeceğiniz konusudur. Çünkü hem puanınıza uyan, hem bütçe olarak size uyan hem de istediğiniz bölümü seçmek o kadar kolay değildir.

İşte bu yüzden çeşitli firmalar, en azından tercih konusunu kolaylaştırmak adına tercih robotları ve kılavuzları üretiyorlar. Yaynet Tercih Kılavuzu da bunlardan bir tanesi. Bu uygulama ile hem lisans hem de önlisans tercih seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Lisans için 8, önlisans için 6 adımdan oluşan kılavuz ile çeşitli seçenekleri filtreleyerek size en uygun bölümü bulabilirsiniz. Bu filtrelere aldığınız puan türü, üniversite türü, fakülte, bölüm, şehir gibi bilgiler dahil.

Eğer siz de üniversite konusunda karar vermekte zorlanıyorsanız, bu programa danışmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR