A Robot Named Fight! (windows)

A Robot Named Fight!

A Robot Named Fight!
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

A Robot Named Fight! retro tarzda bir aksiyon - platform oyunudur

A Robot Named Fight! bize video oyunlarının altın çağı olan doksanlı yılları hatırlatan retro yapıya sahip bir aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Hatırlanacağı üzere 90'lı yıllarda SEGA Genesis gibi 16 bit oyun konsollarında Mega Man ve Contra gibi eğlenceli oyunları oynamıştık. 2 boyutlu olan bu oyunlarda ekranda yatay olarak ilerliyor ve düşmanlarımızla çarpışıyorduk. A Robot Named Fight!'ta da aynı yapıya sabit kalınıyor.

A Robot Named Fight!'da robot kahramanımızla yeni dünyayı kurtarmak için çabalıyoruz. Robotların hakim olduğu, yüzyıllar boyunca barış içinde yaşamış olan bu dünya etten canavarlar tarafından tehdit ediliyor. Ay büyüklüğünde fdev bir canavar yenilenebilen organları, sayısız göz ve ağzıyla gökyüzünde beliriyor ve dünyaya tohum serper gibi çocukları olan canavarları saçıyor. Biz de bu dev canavarı ve çocuklarını durdurmak için savaşan bir robotun yerine geçiyoruz.

A Robot Named Fight!'ta bölümler rastgele bir düzenle yaratılıyor ve oyunu her oynadığınızda size farklı bir oyun tecrübesi sunuluyor. Bölüm sonu canavarı savaşlarına yer veren A Robot Named Fight!'ı dilerseniz tek başınıza, dilerseniz aynı bilgisayar üzerinde arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz.

A Robot Named Fight!'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Service Pack 2 yüklü Windows XP işletim sistemi

- 2.0 GHz Intel Pentium E2180 işlemci

- 1 GB RAM

- DirectX 9.0 ve Shader Model 2.0 destekli ekran kartı

- DirectX 9.0

- 600 MB boş depolama alanı

YORUMLAR