A War Story (windows)

A War Story

A War Story
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

A War Story, teröristleri durdurmak için çalıştığınız, birinci şahıs kamera açısıyla oynanan bir FPS oyunudur

A War Story eğer aksiyonu seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir FPS oyunu

Bir Türk yapımı oyun olan A War Story, bir terör hikayesini konu alıyor. Teröristler ellerindeki nükleer silahları kullanmaya niyetlenince bu teröristleri durdurmak için dünyanın en güçlü gizli paralı asker ekibi görevlendiliyor. Biz bu ekibin bir üyesi olarak oyuna dahil oluyor ve teröristlerle sıcak çatışmaya giriyoruz.

Low-poly tarzda, yani düşük poligon sayısına sahip modellemelerle geliştirilmiş bir oyun olan A War Story'de bir hikaye modu bulunmakta. Bu modu tek başınıza oynayabiliyor, bölümleri geçerek hikayeyi tamamlamaya çalışıyorsunuz. Bunun yanında oyunda online oyun modları da bulunuyor. Çok oyunculu modlarda seviye sistemi sayesinde savaştıkça kahramanınızı geliştirebilmektesiniz.

A War Story'nin çok oyunculu lobilerine katılarak maçlara girebilir ya da kendi lobinizi oluşturarak arkadaşlarınızı oyunlarınıza davet edebilirsiniz. A War Story, düşük poligon sayısına sahip grafikleri sayesinde eski bilgisayarlarda bile rahatça çalışabilen bir oyun. A War Story'nin minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP, Windows 7, Wİndows 8 veya Windows 10 işletim sistemi

- 2 GHz ift çekirdekli işlemci (2.4 GHz Intel Core 2 Duo veya 2.7 GHz AMD Athlon X2)

- 1 GB RAM

- 1 GB Nvidia 9800 GT veya AMD HD 4870 ekran kartı

- DirectX 10

- 400 MB boş depolama alanı

- Ses kartı

YORUMLAR