Ace Video Converter

Ace Video Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Elinizdeki video ve ses dosyalarının formatlarını dönüştürmek için bu programı kullanabilirsiniz.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Format Dönüştürücüler kategorimize göz atabilirsiniz.

Ace Video Converter programı adından da anlayabileceğiniz gibi bir video ve ses format dönüştürücüsü programı ve ücretsiz olmasını kullanışlılığı ile birleştirdiği için önerdiğimiz programlar arasında yer alıyor.

Programın dönüştürebildiği formatlar arasında mp4, mkv, mov, ogg, rm, 3gp, avi, ra ve swf gibi bilindik formatlar yer alırken, diğer tüm dosya formatlarının toplamı ile birlikte 100 formattan fazlasını destekliyor ve hem ses dosyaları hem de video dosyaları ile uğraşanların seveceklerine inandığım araçlar arasına girebiliyor.

Sadece format seçimi değil, aynı zamanda cihaz seçimi de yapabiliyorsunuz ve istediğiniz cihaza uygun bir şekilde videoların dönüşümünü gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunlar arasında iPad, iPhone, iPod, Kindle, PSP ve PS3 gibi cihazlar yer alıyor ve uygulama YouTube videolarını da indirme konusunda destek veriyor.

Kolay kullanılır bir arayüze sahip olması ile dönüştüreceğiniz dosyaları kolayca program içerisine alabiliyor ve aynı anda birden fazla dosya ile uğraşabiliyorsunuz. Ayrıca deneyimli kullanıcılar da video ve ses dosyalarının bitrate, kare hızı, encode modu, örnekleme hızı ve kanal modunu da ayarlama imkanına sahipler.