aClipboard Manager 3.4 (windows)

aClipboard Manager

3.4
aClipboard Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    232

  • Üretici

    Arnob Paul

aClipboard Manager programı, Windows'ta kolayca çoklu kopyala yapıştır işlemleri gerçekleştirmenize olanak tanıyor.

Windows'un kendi sahip olduğu pano yani hafızaya veri kopyalama özelliği maalesef işlevsel olmaktan oldukça uzak ve sadece tek bir verinin kopyalanıp yapıştırılmasına olanak tanıyor. İkinci bir veri kopyaladığınızda ilk veri siliniyor ve bu nedenle her defasında birden fazla kopyalama işlemi yapmak gerekebiliyor.

aClipboard Manager programı ise bu sorunun üstesinden gelebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi. İçerisinde çok sayıda farklı yazıyı ya da dosyayı tutabilen uygulama, böylece bunları daha sonra kolayca dökümanlarınıza yapıştırmanıza imkan tanıyor. Birden fazla pano verisi kopyalamanın işleri oldukça hızlandırabildiğini düşünürsek kesinlikle döküman işleriyle uğraşanların denemesi gerekenler arasında yer alıyor.

Eğer panodaki tüm verilerin tamamen silinmesini isterseniz bunu tek bir butonla da çözebiliyor ve yeni verileri kopyalamaya başlayabiliyorsunuz. Fakat programın dikkate değer önemli bir özelliği daha mevcut. Panoda yer alan veriler üzerinde değişiklikler yapabildiğiniz için yanlış yahut eksik kopyalanan verileri düzenlemek konusunda sorun yaşamanız da mümkün değil.

Hem ücretsiz olması hem de çok kolay kullanılır, sade bir arayüze sahip olması sayesinde programın hafızaya bilgi kopyalama ve yapıştırma işlemleri sırasında size zorluk çıkarmayacağını söyleyebilirim. Bilgisayarınızın arkaplanında sürekli olarak çalışmaya devam eden program, bu sayede sorunsuzca kopyalamaya başlamanızı sağlıyor.

YORUMLAR