Air Assault (windows)

Air Assault

Air Assault
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Air Assault eğlenceli bir savaş oyunudur

Air Assault, Windows 8 ve üst versiyonlarında ücretsiz olarak oynayabielceğiniz bolca aksiyon sunan bir savaş oyunudur.

Savaş helikopterlerini yönettiğimiz bir oyun olan Air Assault'da kendimizi yoğun bir çatışmanın içerisinde buluyoruz. Savaşın en kritik anlarında üzerimize düşman savaş uçakları, tanklar, savaş gemileri gönderiliyor ve bombardıman altında kalıyoruz. Bu ölümcül durumda bize verilen helikoptere atlamalı ve sahip olduğumuz silahları en iyi şekilde kullanarak düşmanı bozguna uğratmalıyız. Görevlerimizi tamamlamak için birçok güçlü düşman ile karşılaşacağınız ve çöller, çayırlar, okyanuslar, buzullar ve harabelerden oluşan birçok farklı mekanı ziyaret edeceğiz.

Air Assault bize eski klasik atari oyunlarının verdiği eğlenceyi verebilen bir oyun. Oyun retro tarzda bir oynanışa sahip. Helikopterimizi 2 boyutlu olarak kontrol ediyoruz ve ekranın sağına doğru ilerleyerek bize saldıran düşmanlarımızı vurmaya çalışıyoruz. Bu iş için farklı silah seçenekleri bize sunulmakta. 3 farklı helikopter seçeneği ise oyuna renk katıyor.

Oyunda bölümlerin sonunda karşılaşacağımız güçlü düşmanlarla heyecan dolu çarpışmalar yapabilmekteyiz. Air Assault'da helikopterimizi yönlendirmek için ok tuşlarını kullanıyoruz ve Z, X, C tuşlarını kullanarak silah seçimi yapabiliyoruz.

Eğer boi zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Air Assault'u deneyebilirsiniz.

YORUMLAR