Ameline and the Ultimate Burger (windows)

Ameline and the Ultimate Burger

Ameline and the Ultimate Burger
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ameline and the Ultimate Burger bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Ameline and the Ultimate Burger ilginç bir hikayeye ve eğlenceli oyun mekaniklerine sahip bir askiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Ameline and the Ultimate Burger, bizi masalsı bir dünyaya konuk ediyor. Bu dünyanın kralı çok garip bir şekilde lanetleniyor. Lanete göre kral hiçbir şey yiyemeyecektir; ancak büyülü güçlere sahip bir burger onun diyetini bozabilecek ve krallığı eski günlerine döndürecektir. Biz de bu burgeri bularak krala götürmekle görevli kahramanların yerine geçiyoruz. Fakat unutmamamız gereken bir şey var; o da bu üstün lezzetli burgerin bütün krallığın ağzının suyunu akıttığı. Yani burgeri, onu yemeye çalışan krallık sakinlerinden korumamız gerekiyor.

Ameline and the Ultimate Burger, Capcom'un klasik Pang oyununa benzeyen bir oynanışa sahip. Oyunda yukarıdan yerdeki burgere erişmeye çalışan düşmanlar karşımıza çıkıyor. Biz de onları zamanında oklarımızla vurmaya ve burgeri korumaya çalışıyoruz. Oyunda ilerledikçe düşmanların sayısı ve hızı da artıyor, yani oyun daha heyecanlı hale geliyor.

Ameline and the Ultimate Burger'i aynı bilgisayar üzerinde arkadaşlarınızla oynayabilmektesiniz.

Ameline and the Ultimate Burger sevimli animasyonlara sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.4 GHz Dual Core işlemci

- 2 GB RAM

- Nvidia GeForce 8800 GT, AMD Radeon HD 6850 veya Intel HD 4400 ekran kartı

- DirectX 9.0

- 202 MB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

YORUMLAR