Android M Duvar Kağıdı (windows)

Android M Duvar Kağıdı

Android M Duvar Kağıdı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    838

  • Üretici

    Google

Android M Duvar Kağıdı resmi Android M ana ekranı görüntüsüdür

Android M Duvar Kağıdı, Google'ın yeni mobil işletim sistemi Android M'in ana ekran görüntüsünü bilgisayarlarınızın masaüstüne, akıllı telefon veya tabletinize taşıyan bir duvar kağıdı.

Google, Google I/O 2015 Konferansı'nda resmi olarak yeni mobil işletim sistemi Android M'i duyurdu. Android 5.0 Lollipop'un bir sonraki versiyonu olan Android M içerisinde birçok yenilik ile birlikte gelecek. Android M'in göze çarpan ilk yeniliklerinden biri de şüphesiz Android M duvar kağıtları olacaktır. Android M Duvar Kağıdı ile bu görünüme erkenden erişebilirsiniz.

Android M, Google I/O 2015 konferansında duyurulduktan sonra Android M Developer Previiew, yani Android M Geliştirici Önizlemesi Android geliştiricilerinin beğenisine sunuldu. Bu geliştirici önizlemesiyle beraber ilk Android M ana ekran duvar kağıdı görüntülenebildi. İşte Tamindir tarafından sunulan bu duvar kağıdı da yüksek çözünürlükte Android M görünümünden faydalanabilmenizi mümkün kılıyor. Android M Duvar Kağıdı resim dosyasını bilgisayarlarınıza veya mobil cihazlarınıza indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR