Anno Online (windows)

Anno Online

Anno Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anno Online internet üzerinden oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Anno Online eğer internet üzerinden oynayabileceğiniz bir strateji oyunu oynamak isterseniz tercih edebileceğiniz bir oyun.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Anno Online'da ekonomi ve gelişim üzerine kurulu bir oyun sistemi mevcut. Bizi Orta Çağ'a konuk eden oyunda yeni bir adayı keşfeden bir kaşifin yerine geçiyoruz. Ada keşfinden sonra kendi kolonimizi kuruyoruz ve bu adayı yaşanmaya elverişli bir hale getiriyoruz. Daha sonrasında ise adamızın ekonomisinin temellerini atıyoruz. Üretim sağlamak için kaynaklar keşfediyor, yeni binalar inşa ederek üretimimizi artırıyoruz. Oyunda ilerledikçe yeni binaların kilidi açılıyor. Kolonimizin nüfusu arttıkça ihtiyaçları da artıyor, Bu nedenle yeni kaynaklar elde etmek için adamızın dışına çıkmamız gerekiyor. Deniz üzerindeki yeni adalar keşfederek ve kolonimize katamamız, yeni ticaret yolları ile adalar arası ticaret ilişkilerini oluşturmamız gerekiyor.

Anno Online ince hesaplar yapmanızı gerektiren bir oyun yapıusına sahip. Oyunda herşey üretim yapmak ve bina inşa etmekten ibaret değil. Karşımıza çıkan sürprizler karşısında duruma uyum sağlamamız gerekiyor. Loncalara katılabildiğimiz Anno Online'da diğer oyuncularla ticaret yapabiliyor ve etkileşime girebiliyoruz.

Anno Online free to play sistemine sahip bir oyun olsa da oyun içi satın alım işlemleri can sıkıcı olabiliyor. Anno Online'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Service Pack 3 yüklü Windows XP işletim sistemi
  • Çift çekirdekli 2 GHZ işlemci
  • 2 GB RAM
  • 200 MB boş depolama alanı
  • İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR