Aura Kingdom (windows)

Aura Kingdom

Aura Kingdom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aura Kingdom, Steam hesabınıza ücretsiz olarak ekleyerek oynayabileceğiniz en iyi ve heyecanlı MMORPG oyunlarından bir tanesi.

Aura Kingdom, Aeria Games tarafından yeni çıkarılan anime MMORPG oyunu. Anime grafiklerden oluşan oyunaki Dünya oldukça büyük ve keşfetmeniz oldukça zamanınızı alıyor.

Oyuna başlarken 11 farklı sınıftan bir tanesini seçerek maceraya başlıyorsunuz. Ayrıca ilk karakteriniz 40 level olduğunda ikinci bir sınıf daha seçebiliyorsunuz. Oyundaki Dünya'nın adı hikayesine göre Azuria. Bu Dünya'da gezinirken hem keyifli hem de heyecan dolu vakit geçirebilirsiniz.

Oyunun hangi MMORPG'ye benzediğni soracak olursanız aklıma ilk olarak World of Warcraft geliyor. Blizzard'ın oyunu olan WoW, MMORPG oyunlarının yıllardır kralı konumunda ve tacını kimseye kaptırmıyor. Yeni paketi Warlords of Dreanor ile birlikte tekrar yükselişe geçen WoW'un aylık ödemesini yapmadan malesef oynayamıyorsunuz ve bu gibi durumlarda alternatif oyunlara yöneliyorsunuz. Aura Kingdom alternatif olarak oynayabileceğiniz başarılı bir oyun.

Oyunda size yardım edecek olan yandaşlarınız olacak. Bu petler size oyunun her aşamasında yardım ederek zaman zaman kendi fikirlerini size söylemekten çekinmiyorlar. Oldukça hızlı oynanışa sahip olan oyundaki savaşlarda epey dinamik ve hareketli geçiyor.

MMORPG oyunlarının temel özelliği olarak karakterinizi oynadık.a geliştiriyorsunuz ve böylece daha güçlü rakipler ve düşmanlar ile karşılaşabiliyorsunuz. Azuria'da çıkacağınız bu yolculuk için oyunu Steam hesabıza ücretsiz olarak ekleyerek indirmeniz yeterli.

YORUMLAR