Belya Backup 1.0.0 (windows)

Belya Backup

Belya Backup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Belya Backup, ücretsiz ve de ufak boyutlu Mysql ve Mssql yedek alma programı.

Belya Backup, Mysql ve Mssql Server veritabanını kullanıcının istediği periyotlarda otomatik olarak yedekleme yaparak herhangi bir olumsuz durum oluşması halinde yedekten geri yükleme seçeneğiyle verilerin kaybolmasının önüne geçen ücretsiz ve de ufak boyutlu ancak hayat kurtarıcı bir program.

Mysql ve Mssql Server veritabanı yedeklerini oluşturarak sistemsel ve donanımsal sorunlar yaşandığında veri kaybı yaşanması durumunu ortadan kaldıran bir çözüm olarak karşımıza çıkan Belya Backup, yedeklerin boyutunu küçültme yeteneğine de sahip. Bu sayede depolama alanınız yeterince fazla olmasa dahi birkaç yedek alma şansınız oluyor.

Veritabanlarını günlük olarak yedekleyerek her gün yedek alma derdinden de kurtaran Belya MSSQL Backup Tool’un kullanımı da son derece basit. Sunucu adresi, kullanıcı adı ve şifresi alanlarını doldurup Bağlan’a tıklıyorsunuz. Yedeğiniz her gün otomatik olarak oluşturuluyor. Yedekleme işlemi sırasında bir sorun olursa da tanımladığınız e-posta adresinize bildirim yapılıyor.

YORUMLAR