BeSafe Secure Drive 1.3.1 (windows)

BeSafe Secure Drive

BeSafe Secure Drive
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 4.16 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BeSafe Secure Drive ile size özel sanal diskler yaratabilirsiniz

BeSafe Secure Drive kullanıcılara sadece kendilerine ait sanal diskler yaratma ve şifreleme yöntemiyle bu disklere erişimi denetleme imkanı tanıyan kullanışlı bir dosya şifreleme programıdır.

Günlük hayatımızda veya iş hayatımızda kullandığımız bilgisyarları farklı kullanıcılar ile paylaşabiliyoruz. Bu nedenle bu bilgisayarlarda kişisel bilgilerimizi, şifrelerimizi, yazışmalarımızı ve diğer özel nitelikteki verilerimizi depolamamız bizim için güvenlik tehdidi oluşturabiliyor. Böyle durumlarda kişisel bilgilerimizi güvence altına alabilmemiz ancak bu iş için özel olarak tasarlanmış programlar aracılığıyla gerçekleşebiliyor.

BeSafe Secure Drive bize bu iş için ihtiyacımız olan araçları sunan bir programdır. BeSafe Secure Drive temel olarak bize kendi bilgilerimizi depolayacağımız özel diskler yaratır ve bu diskleri şifre ile koruma altına almamızı sağlar. BeSafe Secure Drive ile yaratılan sanal disklerde korunan dosyalar AES 256 bir CBC algoritmasıyla kriptolanır. Bu sayede kişisel bilgileriniz tamamen güvence altına alınır.

BeSafe Secure Drive kurulum gerektirmeyen bir yazılımdır. Bu sayede programı USB belleklerinize kopyalayarak herhangi bir bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

YORUMLAR