BioniX Wallpaper Lite 8.9.0.7 (windows)

BioniX Wallpaper Lite

BioniX Wallpaper Lite
ÜCRETSİZ
0  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,848

  • Üretici

    BioniX Wallpaper

Bilgisayarınızın arkaplan masaüstü resimlerini kolayca ve otomatik olarak değiştirmek istiyorsanız bu programı kullanabilirsiniz.

BioniX Wallpaper Lite programı bilgisayarınızın arkaplan masaüstü görüntüsünü değiştirmek için kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi ve sürekli olarak arkaplan resimlerini değiştirmekle uğraşmak istemeyenlerin deneyebilecekleri arasında yer alıyor. Zira oldukça çeşitli seçenekleri ve gelişmiş özellikleri ile program oldukça iyi iş çıkarıyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi ilk özelliği belirlediğiniz zaman aralıkları içerisinde duvar kağıdı resmini değiştirmek ancak bunun dışındaki ekstraları onu diğer benzer programlardan ayrı kılıyor. Bunlar arasında kolay kullanılır arayüzü ve kullanmak istediğiniz arkaplan resimlerini müzikleri sıraya dizer gibi bir oynatma listesine ekleyebilmeniz ve sıralayabilmeniz yer alıyor.

Aynı zamanda anında arkaplan değiştirme, rastgele arkaplanlar belirleme, zaman aralığı değiştirme gibi opsiyonlarınız da mevcut. Uygulamanın faydalı bir özelliği ise duvar kağıdı klasörünüzü belirtmenizin ardından sürekli olarak o klasörü takip etmesi ve içerisine yeni resimler atıldığında bunları resimler listesine ekleyerek arkaplan resmi haline getirmesi.

Benzer programların sistem kaynağı tüketme eğilimleri olduğunu dikkate alırsak, bu konuda çok tatminkar olan program sisteminizde herhangi bir yavaşlamaya da neden olmayacaktır.

YORUMLAR