BitRope Recorder

BitRope Recorder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Basit ve kullanıcı dostu arayüzüyle dikkat çeken BitRope Recorder ile temel seviyedeki ses kayıt işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

BitRope Recorder çok fonksiyonlu bir ses kayıt programı olarak karşımıza çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu program ile temel seviye kayıt işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Program son derece basit ve düzenli bir arayüzden oluşmakta. Kişisel olarak görünüşünü çok beğendiğimi söyleyemem fakat işlev olarak herhangi bir sorun yaşatmıyor. Önemli olan da vaat ettiği işlevi yerine getirebiliyor olması ki bu noktada herhangi bir soruna yol açmıyor. Ses CD'lerini, kasetleri, DVD'leri ve çevrimiçi radyo kanallarını kaydedebileceğiniz BitRope Recorder MP3, WMA, OGG, VOX, AU, AIFF formatlarına destek sunmakta.

BitRope Recorder'ın komplike işlemler sunmaması gelişmiş program arayan kullanıcıları hayal kırıklığına uğratsa da ortalama kullanıcıları kesinlikle tatmin edecektir. Bu sayede herhangi teknik birikime sahip olmadan kayıt işlemlerinizi zahmetsizce tamamlama şansına sahipsiniz.

Ücretsiz ve kullanışlı bir ses kayıt programı aramaktaysanız, BitRope Recorder iyi bir alternatif olarabilir.

YORUMLAR