Book of Demons Demo (windows)

Book of Demons

Book of Demons
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Book of Demons hack and slash savaş sistemine sahip bir RPG oyunudur

Book of Demons ilginç bir savaş sistemine sahip olan ve hack and slash mekaniklerini kullanan bir aksiyon RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

Book of Demons, Diablo gibi klasik RPG oyunlarındaki hikayelere benzer bir hikaye sunuyor; fakat mizahi bir yaklaşım getirerek. Oyunda cehennemden gelen iblisler tarafından istila edilmiş eski bir katedrale yolculuk ediyoruz ve bu katedralde şeytanın elinde tutsak kalmış birini kurtarmak için mücadele ediyoruz. Bu iş için katedralin derinliklerine inerek iblislerle yüzleşmemeiz gerekiyor.Her savaş bizi güçlendiriyor ve kahramanımız yolculuğu boyunca gelişerek daha güçlü iblislerle savaşabilir hale geliyor.

Book of Demons'da girdiğiniz zindanlar rastgele bir şekilde yaratılıyor. Yani oyunu her oynadığınızda karşınıza yeni bir zindan tasarımı çıkıyor. Oyunun en dikkat çeken yönü ise savaş sistemi. Book of Demons kart oyunu şeklideki bir hack and slash oyunu. Oyunda kahramanınızın kullanacağı yetenekler özel kartlar şeklinde tasarlanmış. Zindanları keşfettikçe yeni kartlar buluyorsunuz. Bu kartlardan deste oluştururken de karşınıza çıkacak düşmanları göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Book of Demons içinde oyunculara 3 farklı kahraman seçeneği sunuluyor. Dilerseniz kılıç ve kalkan kullanan bir Warrior, dilerseniz suikastte ve gizlilikte usta bir Rogue, dilerseniz büyü gücünde usta bir Mage olabilirsiniz.

Oyunun düşük sistem gereksinimlerine sahip olması ise güzel bir durum. Book of Demons sistem gereksinimleri şu şekilde: 

- Windows Vista işletim sistemi

- 1.7 GHz çift çekirdekli işlemci

- 2 GB RAM

- 512 MB DirectX 9.0c uyumlu ekra kartı

- DirectX 9.0c

- 1 GB boş depolama alanı

- DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme


YORUMLAR