Broken Link Checker 1.10.4 (windows)

Broken Link Checker

Broken Link Checker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    90

  • Üretici

    Janis Elsts

Broken Link Checker, WordPress sitenizde bulunan içeriklerinizdeki bağlantıların durumunu kontrol eden bir eklentidir.

Broken Link Checker eklentisi ile içeriklerinize eklediğiniz bağlantıların çalışıp çalışmadığını kolayca tespit edebilir, gerekli düzenlemeleri anında yapabilirsiniz.

Oluşturduğumuz içeriklerde kendi sitelerimizdeki sayfalara ya da diğer sitelere bağlantı verebiliyoruz. Ancak belirli bir zaman sonra bu bağlantıları verdiğimiz siteler kapanabiliyor ya da içerikler kaldırılabiliyor. Bu durumda içeriklerimiz eksik kalıyor ve ziyaretçiler tarafından pek de hoş karşılanamayabiliyor. Bu durumun önüne geçebilmek için bu bağlantıların sürekli kontrol edilmesi gerekiyor ancak bu işlem manuel olarak çok zor hale geliyor. Bu tür durumlar için geliştirilen Broken Link Checker eklentisi, yazılarınızda bulunan bağlantıları kontrol ediyor ve kırık linkleri size bildiriyor.

Site sahiplerinin en büyük yardımcısı olan bu eklentinin kullanımı ise çok basit. Kurulumu tamamladıktan sonra Ayarlar panelinde yer alan eklenti sayfasına girmeniz yeterli. Burada içeriklerinizde kullandığınız bağlantılardan hangilerinin kullanılamadığını size liste halinde gösteriyor, bu sayede siz de gerekli düzenlemeleri yaparak kaliteli içerik sunmaya devam edebilirsiniz.

YORUMLAR