Brutal Nature 0.57 (windows)

Brutal Nature

Brutal Nature
ÜCRETSİZ
İndir 205.79 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brutal Nature açık dünya tabanlı bir sandbox oyunudur

Brutal Nature eğer geniş bir açık dünya ve zengin bir içeriğe sahip bir hayatta kalma oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir sandbox oyunu.

Alpha sürümü süresince bütün oyunculara ücretsiz olarak sunulan bir sandbox oyunu olan Brutal Nature'da vahşi bir adada kendisini bulan bir maceracı olarak oyuna başlıyoruz. Oyundaki temel amacımız ise bu vahşi dünyada hayatta kalabilmek. Hayatta kalmak için yapmamız gereken ise kaynak toplamak, sığınaklar inşa etmek ve avlanmak. Bu işleri yaparken karşımıza birçok farklı tehlike çıkıyor. Çok oyunculu altyapıya sahip olan Brutal Nature'da diğer oyuncular da oyuna dahil olunca işler daha da eğlenceli hale geliyor.

Brutal Nature temel olarak Minecraft benzeri bir oyun olarak nitelendirilebilir. Oyunun ne kadar gerçekçi olacağını veya ne kadar uçuk olacağınız oyuncular belirleyebiliyor. Bu iş için modları kullanabiliyorsunuz. Brutal Nature'ın modları desteklemesi oyuna renk ve zenginlik kazandırıyor. Oyun içerisinde görebildiğimiz her yapıyı patlatabiliyor ve yok edebiliyoruz. Bunun yanında Brutal Nature oldukça zengin bir crafting sistemine de sahip. Oyun içerisindeki 900'den fazla planı kullanarak binalar, silahlar ve hayatta kalmanız için gereken eşyaları üretebiliyorsunuz.

Brutal Nature, Minecraft'taki piksel grafikler yerine 3 boyutlu, biraz daha detaylı grafikleri tercih ediyor. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows Vista işletim sistemi
  • 1 GB RAM
  • DirectX 10 desteğine ve 512 MB video belleğe sahip ekran kartı
  • 400 MB boş depolama alanı

YORUMLAR