Budgeter 0.1.18 (windows)

Budgeter

Budgeter
ÜCRETSİZ
İndir 5.60 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Budgeter, elde etmiş olduğunuz gelirinizi kolay ve basit bir şekilde yönetmenizi sağlayan araçları sunan yardımcı ve ücretsiz bir programdır.

Budgeter, sahip olduğunuz paranın kontrol ve takibini yaparak kolayca yönetebileceğiniz bir yardımcı kişisel finans uygulamasıdır. Kullanıcıların gelirlerini detaylı ve rahat bir şekilde yönetmesini sağlamak amacıyla geliştirlen program, güncel olarak ne kadar paranızın olduğunu görüntülemenizi sağlamakatadır.

Farklı kategorilere ayrılan programa finansal işlemlerinizi giriş yaparak güncel olarak gelir yönetimi yapabilirsiniz. Sadece güncel olarak değil, geçmişe ait işlemlerinizi de görmenizi sağlayan uygulama geleceğe ait planlar yapmanıza da olanak sunmaktadır.

Kolay ve hızlı para harcayan kişilerin oldukça işine yarayabilecek olan program, sahip olduğunuz güncel para miktarını düzenli olarak takip etmenizi ve bu sayede sahip olduğunuz para miktarına göre hareket etmenizi sağlamaktadır.

Özellikler:

  • Güncel para miktarınızı görüntüleme
  • Farklı kategoriler sayesinde daha kolay plan yapabilme
  • Sürükle ve bırak ile işlemlerinizi kolayca programa girebilme
  • Tüm hesapların geçmiş dönemlere ait bilgilerine ulaşma
  • Tüç işlemlerinizin özetlerine erişim

Sizde gelir yönetimi yapabilmek için bir program arayışındaysanız, Budgeter'a bir şans vermenizi tavsiye ederim. Program İngilizce dil desteğine sahip olduğu için kullanımda zorluklar yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR