Caesar 4 Türkçe Yama (windows)

Caesar 4 Türkçe Yama

Caesar 4 Türkçe Yama
ÜCRETSİZ
İndir 4.50 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Caesar 4 için hazırlanan Türkçe dil yaması ile oyunun tüm alanlarına daha iyi hakim olabilirsiniz.

Caesar 4, kendinden önceki Caesar oyunlarının ve aynı zamanda Pharaoh oyununun kalitesini devam ettiriyor ve strateji oyunları arasında en derinlerden birisi olmaya devam ediyor. Pek çok diğer strateji oyununun aksine temel olarak gelişim ve yönetim üzerine hazırlandığı için savaşlara daha az zaman ayırabiliyor, halkınızın mutluluğunu sağlamaya çalışıyorsunuz. Bu yönüyle farklı oyunlar arayanların ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Oyunun grafik öğeleri üretildiği yıla göre oldukça yeterli ve aynı zamanda sesler de gerçekçi bir şekilde hazırlanmış. Ancak temelde oynanış ve strateji üzerine yoğunlaştığı için bu konuda mucizeler beklememek gerek.

OyunÇeviri ekibi tarafından hazırlanan ve sizlere sunduğumuz Caesar 4 Türkçe yaması ise oyundan daha fazla keyif almanıza yardımcı olacaktır. Her ne kadar ansiklopedi terimleri Türkçe olmasa da oyunun yaklaşık olarak yüzde 80'lik bölümü Türkçe hale getirilmiş durumda ve bu haliyle neredeyse bütün elementleri Türkçe görebiliyorsunuz.

Türkçe karakterler desteklenmediği için yerlerine İngilizce muadilleri kullanılmış fakat bu konuda bir zorluk yaşayacağınızı da sanmıyorum. Yamayı indirdikten sonra kurulum dosyasını çalıştırarak direkt olarak Türkçe yamayı uygulayabilirsiniz.

YORUMLAR