Call of Duty: Modern Warfare Remastered (windows)

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Call of Duty: Modern Warfare Remastered
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call of Duty: Modern Warfare Remastered, klasik FPS oyununun yenilenmiş hali

Call of Duty: Modern Warfare Remastered, ilk olarak Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte oyunculara sunulmuştu, şimdi ise oyunu tek başına satın alabiliyoruz.

Serinin en beğenilen oyunlarından biri olan Call of Duty: Modern Warfare çıktığı dönemin en iyi oyunları arasındaydı. Sinematik aksiyon sahnelerindeki kalite, dramatik anlar ve sürükleyici hikaye bizi Call of Duty: Modern Warfare'e bağlamıştı. 2004 yılında çıkış yapan oyundan sonra Call of Duty serisi bilim kurgu temelli hikayeler ile karşımıza çıkmıştı ve bu oyunlar oyuncuları tatmin etmemişti. Activision ise Call of Duty: Modern Warfare'i yenileyerek oyuncuları memnun etmeye çalışmıştı.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered'da oyunun grafikleri detaylı bir şekilde elden geçiriliyor. Modellemelerdeki detay seviyesi artırılırken kaplamalar yenileniyor, ışık efektleri çok daha gerçekçi hale getiriliyor. Eğer John "Soap" McTavish, Cpt. Price ve Ghost gibi kahramanları özlediyseniz Call of Duty: Modern Warfare Remastered'ı kaçırmayın.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- 3.30 GHz Intel Core i3 3225 işlemci

- 8 GB RAM

- 2 GB Nvidia GeForce GTX 660 veya 2 GB AMD Radeon HD 7850 ekran kartı

- DirectX 11

- DirectX 11 uyumlu ses kartı

- İnternet bağlantısı

YORUMLAR