Castler Macro Elite

Castler Macro Elite
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Castler Macro Elite, Knight Online oyuncularının ücretsiz olarak kullanabileceği bir makro yazılımı.

NOT: Castler Macro Elite yayından kaldırılmıştır, bu nedenle bu yazılımı indirebilmek artık mümkün değildir. Aynı kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantı üzerinden erişebilirsiniz:

http://oyun.tamindir.com/windows/oyun-araclari/

Castler Macro Elite, ülkemizde ve Dünya'da oldukça fazla oyuncuya sahip olan Knight Online oyununda kullanabileceğiniz bir makro programı. Bildiğiniz üzere Knight Online'da otomatik olarak atak yapabilen ve böylece level kasmanızı sağlayan hatta pvp bile yapmanızı sağlayan makro programları yer alıyor. Aslında oyuncuların bir çoğu bu durumdan şikayetçi olmasına rağmen, bir çoğu da kolay level almak için benzer programlar kullanıyor.

Oyun kurallarına aykırı olan bu hareket sonucu yakalanmanız durumunda hesabınız banlanıyor. Bu yüzden kullanmadan önce riske girip girmek istemediğinizi iyice düşünmellisiniz.

Program içerisinde 3 farklı hız seçeneği bulunuyor. Bunlardan hangisini istiyorsanız gerekli ayarları yaparak programı çalıştırabiliyorsunuz. Ayrıca belirlediğiniz kısayolları oyuna her girdiğinizde yeniden ayarlamnıza gerek yoktur. Çünkü program ayarladığınız kısayolları otomatik olarak kaydediyor.

Hem kendisi hem de kullanımı basit bir makro programı olan Castler Macro Elite'i sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirerek limitsiz kullanabilirsiniz.