Catlateral Damage 4.0a (windows)

Catlateral Damage

Catlateral Damage
ÜCRETSİZ
İndir 9.20 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Catlateral Damage küçük ve eğlenceli bir kedi oyunudur

Catlateral Damage küçük sevimli bir kedinin gözlerinden dünyayı görmemizi sağlayan ücretsiz bir kedi oyunudur.

Eğer kedi sahibiyseniz veya kedileri yakından gözlemlediyseniz kedilerin masa ve tezgah üzerindeki eşyalara dokunarak aşşağı ittirdiklerine şahit olmuşsunuzdur. Bu hareketi neden yaptıkları kesin olarak bilinmese de sıkıntıdan veya eğlenmek için bu hareketleri yaptıkları düşünülebilir. Catlateral Damage bize bu duygunun nasıl bir his olduğunu gösteren oldukça eğlenceli bir oyundur.

Catlateral Damage'da bir kediyi 1. şahıs bakış açısından kontrol ederek kedi demenin ne olduğunu anlıyoruz. Oyundaki temel amacımız bize verilen 2 dakika içerisinde hedefimiz olan 100.000 puanı elde etmek. Patilerimizi kullanarak devirdiğimiz her eşya bize belli bir puan kazandırmakta. Oyunun kontrolleri gayet basit. A,S,W ve D tuşlarını kedimizi yönlendirmek için kullanırken farenin sağ, sol ve orta tuşlarıyla patilerimizi kullanıyoruz. Space tuşunu kullanarak zıplıyoruz ve Shift tuşu ile daha hızlı koşabiliyoruz. Eşyaları devirmek için masalara ve raflara tırmanmamız mümkün.

Kedi sahibiyseniz kedilerinize eşyalarınızı devirdiklerinde kızmış olabilirsiniz. Bu oyunu oynadıktan sonra bu işin ne kadar eğlenceli bir iş olduğunu keşfedebilir ve kedilerinize kızmaktan vazgeçebilirsiniz.

YORUMLAR