CetaSoft Muhtar (windows)

CetaSoft Muhtar

CetaSoft Muhtar
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 9.74 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CetaSoft Muhtar, bir muhtarın görev yaptığı bölgedeki vatandaşların tüm kimlik ve ikamet bilgilerini kaydedebileceği ve resmi belgeleri kolayca hazırlayabileceği programdır

Üretici firmanın açıklaması: CetaSoft Muhtar Programını kullanarak muhtarlığını yaptığınız mahalle ve köyde ikamet eden tüm kişilerin kimlik ve adres bilgilerini kaydedebilir, kayıtları son derece kolay bir şekilde bulabilirsiniz.
Kayıtlı kişileri baz alarak sadece bir butona basarak resmi belgeler hazırlayabilirsiniz.

Program ile hazırlayabileceğiniz resmi belgeler :

İkametgah senedi
Nüfus cüzdanı örneği
Konutta kalanlara ait kimlik bildirme belgesi (Form-5)
Medeni Hal Belgesi
Sağ / Dul belgesi
Nüfus cüzdanı talep belgesi (Zayi Belgesi)
Yokluk belgesi
Fakirlik belgesi
İyi durum kağıdı
Evci kağıdı
Nakil belgesi
Ölüm ilmuhaberi

Kelime İşlem Programı ile profesyonel belgeler hazırlayabilir, belgelerinize resim, Excel ve Word belgeleri ekleyebilirsiniz. CetaSoft Muhtar veritabanını baz alarak adres bilgilerinizi hazırlayacağınız şablon belgelerinizde birleştirebilirsiniz. (Mail merge).

PROGRAMIN GENEL ÖZELLİKLERİ... Program Windows tabanlıdır ve Windows 95 veya üstü   32 veya 64 bit işletim sistemlerinde çalışır. Kullanıcı arabirimi, klavye veya mouse'u minimum kullanımla maksimum sonucu elde edebilecek ve Windows'un tüm grafik arabirim, mouse ve multitasking özelliklerini kullanacak şekilde tasarlanmıştır. Pek çok işlem sadece Enter a basmak kadar kolaydır.  Programda bir Microsoft veritabanı formatı olan Access veritabanı ve sorgulamalarda SQL veritabanı sorgulama dili kullanıldığından, bilgiye çabuk ve ayrıntılı biçimde ulaşabilirsiniz.