Chaos Heroes Online (windows)

Chaos Heroes Online

Chaos Heroes Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chaos Heroes Online takımlar halinde savaştığınız bir MOBA oyunudur

Chaos Heroes Online farklı savaş halinde takımlar halinde savaşarak yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz bir MOBA oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Legue of Legends benzeri bir oyun olan Chaos Heroes Online'da oyuncular fantastik bi dünyaya konuk olarak farklı taraflardan birini seçiyorlar ve savaşmaya başlayabiliyorlar. Divine Union ve Immortal Legion adlı 2 farklı tarafın arasındaki savaşları konu alan oyunda bize değişik kahramanlardan birini seçme imkanı veriliyor. Herbiri kenide has yeteneklerle donatılmış olan kahramanların bir araya getirdiği takımlar içerisindeki uyum galibiyette etkili olan bir faktör. Oyun bizim hızlı karar verme ve değişen durumlara tepki verme kabiliyetimizi test eden bir yapıya sahip.

Chaos Heroes Online'da oyuncular savaşlar esnasında nerede olurlarsa olsunlar eşya alabiliyorlar. Bu sayede savaşlar daha hızlı geçmekte. Herhangi bir eşya marketine uğramamak oyuncuların oyuna daha çok odaklanmasına yardımcı oluyor. Oyuncular 5 kişilik takımlar halinde online olarak birbirleriyle savaşabildikleri gibi botlara karşı da mücadele edebiliyorlar.

Oyunda karşılaşmaların süreleri de çok uzun değil. Belli bir süre limitine sahip karşılaşmalarda galibiyet kazanmak için risk almanız gerekebiliyor. Güzel grafiklere sahip Chaos Heroes Online'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • 2 GHZ çift çekirdekli işlemci
  • 2 GB RAM
  • GeForce 7300GT ekran kartı
  • DirectX 9.0
  • 5 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR