Clicker Heroes (windows)

Clicker Heroes

Clicker Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clicker Heroes ilginç bir beceri oyunudur

Clicker Heroes tıklama yeteneklerinizi zorlu bir teste sokan ilginç bir rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınızda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Clicker Heroes'da fantastik diyarlara yolculuk ederek canavarlarla savaşıyoruz. Fakat bu savaşımız biraz farklı türde bir savaş. Karşımıza sürekli yeni canavarlar çıkıyor ve bu canavarları yok etmek için faremizin sol tuşuna tıklayarak onlara hasar veriyoruz. Clicker Heroes'un altın toplama üzerine kurulu bir oynanışı var. Oyunda yok ettiğiniz her canavar belli bir miktar altın veriyor. Bu altınları toplayarak farklı kahramanları yardımınıza çağırabiliyorsunuz.

Clicker Heroes'da yardımınıza çağırdığınız kahramanlar belli bir miktarda hasar veriyorlar ve sizi sürekli tıklama derdinden kurtarıyorlar. Bu kahramanları kazanacağınız altın ile sürekli geliştirebiliyorsunuz veya bir miktar altın biriktirip daha güçlü kahramanları satın alabiliyorsunuz. Clicker Heroes'da çok sayıda kahraman seçeneğine sahibiz.

Clicker Heroes'da belli sayıda canavarı yok ettikçe yeni bölümlerin kilidi açılıyor. Bu yeni bölümlerde bizi daha güçlü canavarlar bekliyor. Bu canavarları yenmek için kahramanlarımızı belli bir seviyeye kadar geliştirmemiz gerekmekte. Ayrıca blüm sonu canavarları bize süreli mücadeleler sunuyor. Belirlenen süre içerisinde bu canavarları yok edebilmek için hem kahramanlarımızın yüksek saldırı gücüne sahip olması hem de hızlı bir şekilde farenin sol tuşuna tıklamamız gerekiyor.

Clicker Heroes'u güncel bir internet tarayıcısı üzerinde oynayabiliyorsunuz. Dilerseniz oyunu alternatif bağlantımızı kullanarak Steam üzerinden indirebilirsiniz.