Close All Windows 2.0 (windows)

Close All Windows

2.0
Close All Windows
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    175

  • Üretici

    NTWind Software

Close All Windows ile açık olan bütün pencereleri kolayca kapatabilirsiniz

Close All Windows kullanıcılara bilgisayarlarında açık olan bütün pencereleri kolayca kapatma konusunda çözüm sunan ve tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen bir pencere kapatma programıdır.

Bilgisayarımızda çalışırken, ödev yaparken veya arşivlerimizi düzenlerken aynı anda çok sayıda pencereyi açıp işlem yapabiliyoruz. Fakat bu pencerelerle işimiz bittiğinde her birine ayrı ayrı geçiş yapmak ve teker teker kapatmak sıkıcı bir iş olabiliyor. Close All Windows bize bu konuda pratik bir çözüm sunuyor.

Close All Windows bilgisayarınızda açık olan bütün pencereleri tek bir arayüzde toplamaktadır. Bu arayüzden dilediğiniz pencereleri seçerek tek tıklamayla kapatabiliyorsunuz. Dilerseniz bütün pencereleri seçebilir, dilerseniz sadece kapatmak isteyeceğiniz belirli pencereleri seçebilir ve kapatabilirsiniz. Program size kapatma işlemi öncesi bir onay iletisi de sunmaktadır. Bu sayede yanlışlıkla bütün pencereleri kapatmaktan kurtulabiliyorsunuz.

Close All Windows çalışırken hemen hemen hiç sistem kaynapı kullanmıyor ve bilgisayarınızı yormuyor. Close All Windows ile pencereleri kapattıktan sonra program kendi kendini sonlandırmaktadır.

YORUMLAR