Comedy Quest (windows)

Comedy Quest

Comedy Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Comedy Quest ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

Comedy Quest oldukça ilginç bir hikayeye sahip olan ve bize eskiden oynadığımız klasik oyunları hatırlatan bir yapı kullanan point and click türünde bir macera oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Comedy Quest'de stand-up yapmak ve dünyanın en iyi komedyeni olmak için çabalayan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Oyunumuz gelecekten bir hayli umutlu olan kahramanımızın küçük bir şovuyla açılıyor. Oyunda herşeye sısıfrdan başlıyoruz. Cebimizde 5 kuruş paramız olmadan çıktığımız yolculukta tek yatırırımız kafamızdaki fikirleri not alabileceğimiz not defterimiz. Oyun boyunca oldukça ilginç mekanları ziyaret ederken stand up komedide kariyer yapabilmek için sadece ve sadece 3 gösteri hakkına sahibiz. Bu zorlu mücadelede birçok farklı karakterle tanışırken absürd anlara şahit olacağız.

Comedy Quest 80'li yıllarda oynadığımız Sierra tarafından yayınlanmış oyunların retro görünümüyle Lucas Arts'ın point & click oyunlarının oynanış yapısını birleştiren bir yapıya sahip. Oyun yapısı gizli eşyaları bulmaktan ziyade bizim yaptığımız seçimler üzerine kurulu. Oyunda çıkacağımız gösterilerde başarılı olmak için çeşitli hazırlıklar yapmamız gerekiyor. Bu hazırlıklardan bazıları el ilanı dağıtarak insanları gösterimize çekmek ve farklı karakterleri ikna etmek gibi şeyler.

Oldukça küçük boyutlu bir oyun olan Comedy Quest'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • 256 MB RAM
  • DirectX 9.0
  • 253 MB boş depolama alanı
  • Ses kartı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR