Contact Form 7 4.1 (windows)

Contact Form 7

4.1
Contact Form 7
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WordPress tabanlı web sitelerinizde, çeşitli özelliklere sahip bir iletişim formu kullanarak ziyaretçilerinizle etkileşim halinde olabilirsiniz.

Web site sahiplerinin en çok önem vermesi gereken konulardan biri de ziyaretçilerle iletişim halinde olmaktır. Gelen maillere hızlı bir şekilde dönüş yapmak, ziyaretçiler üzerinde olumlu bir etki yaratacaktır.

WordPress’in en çok kullanılan eklentilerinden biri olan Contact Form 7 eklentisi, istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz bir form oluşturabilirsiniz. Web sitenizde iletişim için bir kenara mail adresini iliştirmiş olsanız bile, fonksiyonellik açısından pratik bir çözüm olmayacaktır. Bunun yerine, Contact Form 7 ile oluşturacağınız iletişim formlarını, yeni bir sayfa oluşturup içine eklemeniz daha fonksiyonel olacaktır.

Contact Form 7 eklentisi ile oluşturacağınız iletişim formunda güvenlik resmi, dosya yükleme, onay kutusu, metin alanları gibi çeşitli özellikleri kolay bir şekilde ekleyebiliyorsunuz. Örnek olarak hazırda bulunan iletişim formundaki kodlara bakarak, düzenli bir form oluşturmak sandığınızdan daha kolay olacaktır.

Not: İletişim formu üzerinden mail göndermeye çalıştığınızda, hata alıyorsanız WP Mail SMTP eklentisini kurmanız gerekiyor.

YORUMLAR